Yüksek Basınçlı Yıkama Makineleri

Made in GermanyAnasayfa Ürünler Hakkımızda İletişim Bayilerimiz Columbus Delfin TosAy

Kraenzle yüksek basınçlı yıkama makinaları

Kraenzle sıcak su Serisi

Kraenzle Therm öncelikle güvenli ve emniyetlidir. Servis kolaylığı, kolay kullanımı
ve makinenin ağır şartlarda kullanım için tasarlanmış olması, Therm serisinin
artı özellikleridir. Uygulamaya bağlı olarak basınç ve su sıcaklığı değişkenliği
mevcuttur. Aşırı kir çözücü özelliği taşıyan (entegre edilmiş) buhar
sistemi sayesinde, her türlü zorlu kirler temizlenebilmektedir.

 

Çalışma Saat Sayacı

İşletim sayacı:

Therm 875-1, 895-1, 1165-1 ve 1525-1 serilerinde, dijital termostatlarına işletim süresini gösteren sayaç dahil edilmiştir. Bu sayede brülörün tüm çalışma zamanı kayıt edilir ve gerektiğinde görüntülenir. Makinenin bakım aralıklarının belirlenmesinde son derece faydalı bir özelliktir.

 

Güç ayarlamalı brülör termostatı

güvenlik armatürü Therm 875-1, 895-1, 1165-1 ve 1525-1 serileri 2 ayrı çalışma moduna izin veren dijital termostatla donatılmıştır. Yeni geliştirilen güvenlik armatürü, su miktarı ve basıncın kademesiz ayarlanmasını sağlayan basınç düzenleme sübapını kapsamaktadır. Güvenlik sübapı sayesinde, makineye yüksek basınçların uygulanmasının önüne geçilmektedir. Tabanca 20 saniyeden daha uzun süre kapalı kaldığında, basınç şalteri, cihazın otomatik kapatılmasını sağlar. Tabanca kullanıldığında makine tekrar çalışır. Yerleşik akış denetleme düzeneği, su eksildiğinde, yağ brülörünü kapatır, böylece brülör sığınağında aşırı ısınmalar önlenir.

 

Alevleme sistemi:

Kraenzle Therm FonksiyonTherm 875-1, 895-1, 1165-1, 1525-1, therm C, serileri görsel alev denetleme sistemi ile donatılmıştır. Brülör odacığının üzerinde, merkezi kontrol elektroniğine bağlı bir senzör bulunmaktadır. Brülör alevinin sönmesi durumunda, (yakıt ikmali devam ettiği halde) senzör kısa süre içinde yakıt ikmalinin kapatılmasını sağlar!


therm dizayn 1996 Kränzle Therm "Industrie Forum Design Hannover" iyi tasarım ödülü!

 


ürünler - kraenzle anasayfa

KRAENZLE Türkiye Distribütörlüğü