Yüksek Basınçlı Yıkama Makineleri

Made in GermanyAnasayfa Ürünler Hakkımızda İletişim Bayilerimiz Columbus Delfin TosAy


 Kurumsal - TosAy Dış Ticaret

Kraenzle Türkiye Distribitörü Maria Graziella Aydın

TosAy - Dış Ticaret, 2003 yılında Graziella Maria Aydın tarafından kurulmuş ve Türkiyenin bir çok ilinde müşteri hizmetleri ve servis ağını oluşturulmuştur. Almanyanın Stuttgart kentinde üretilen Columbus marka temizlik makineleri ve  İtalyan menşeili DELFIN sanayi vakum makineleri Türkiye Distiribütörüdür. TosAy faliyet alanını genişleterek, ayrıca Kraenzle yüksek basınçlı yıkama makinaları Türkiye distiribütörlüğünü üstlenmiştir. 1974 yılından beri çok sayıda patentli ürünler geliştirmiş olan Kraenzle, yüksek kalite ruhunu bütün dünyaya yansıtabilmiş ve Kraenzle yüksek basınçlı  yıkama makineleri 70'den fazla ülkede lider konuma gelmiştir.

TosAy Şirketi, müşterilerine kaliteli hizmet verdiğini belgelemek için, Sanayi ve Ticaret Bakanlığından onaylanmış "satış sonrası hizmetleri yeterlilik belgesi" ve "garanti belgeler"ine sahiptir.

 

Kraenzle Almanya - Illertissen

Kraenzle üretim tesisleri Illertrissen Almanya

Kraenzle'nin Bavyera Illertissen şehrindeki iki üretim yeri, toplam 54 bin metrekarelik bir alana yayılmış olup, bunun 30 bin metrekaresi üretime ayrılmıştır. İki numaralı üretim tesisinde ayrıca6 bin paletlik stok kapasiteli yüksek istif deposu yer alır.

 

Almanya Bielefeld - Satış Pazarlama Birimi

Kraenzle şirketi Genel Müdürlük

Şirket genel müdürleri ve hissedarları Sigrid/Lutz Droitsch ve Josef Kraenzle, özverili ekipleriyle dünya çapında hizmet ve danışmanlık sağlamaktadır. Kraenzle şirketi, ISO 9001 ve TÜV Produktservice sertifikalı bir kuruluştur.

 

Kraenzle - Global Marka

kraenzle-global

Yoğun ürün pazarlama faaliyetleri sayesinde kendisini bütün dünyada tanıtmış olan Kraenzle, Dünyanın 70 ülkesinde distribütör ağı ile müşterilerine hizmet sağlamaktadır. Şirket hedefi; ürün yelpazesini sürekli geliştirmek ve kaliteden ödün vermeyerek müşteri ihtiyaçlarını daha iyi yanıtlayabilmek.ürünler - kraenzle anasayfa

KRAENZLE Türkiye Distribütörlüğü